Змішувачі гранітні Franke 10 из 212

Рекомендації щодо вибору: Змішувачі гранітні Franke

Змішувачі Franke виготовляються з унікального штучного каменю - фраграніту. Вони мають унікальний дизайн і високу функціональність. Тим людям, які придбали мийку із штучного граніту, необхідно купити змішувач із такого ж матеріалу. Без нього інтер'єр кухні буде виглядати неповним, а звичайні пристрої з нержавіючої сталі різко контрастувати і не впишуться в загальну концепцію.


Асортимент змішувачів від Franke досить широкий, тут є як вироби для кухонь, що мають класичний дизайн, так і для виконаних у стилі Hi-tech, модерн. Серед них є вироби з м'якими округлими формами, а є змішувачі з дизайном яких переважають прямі лінії та гострі кути.


Змішувачі Франке - це не лише унікальний дизайн та матеріал основних елементів. Вони надійні, довговічні та невибагливі до умов експлуатації. Вони не вимагають якогось особливого догляду порівняно із звичайними виробами із нержавіючої сталі.


Всі вони комплектуються керамічними дисковими картриджами. У комплекті з ними поставляються пластини для кріплення на сталевих мийках та гнучкі шланги збільшеної довжини. Під час роботи змішувачів шум від них мінімальний. В асортименті Franke є змішувачі з безконтактними вимикачами, висувними шлангами, з вбудованим освітленням.

Перша1   2   3   4   5   6   ...  Остання
Перша1   2   3   4   5   6   ...  Остання


У нашому Інтернет-магазині в широкому асортименті представлені не тільки Змішувачі гранітні Franke , та інші товари за цінами від виробника. Змішувачі гранітні Франке можна порівняти за різними характеристиками, відсортувати за ціною і популярністю, почитати відгуки покупців про ту чи іншу позицію.
Сортування:
Фільтри

 

Доставка по Україні

Змішувачі гранітні Franke можна купити в кредит з доставкою по Києву, Харкову, Одесі, Запоріжжю, Львову, Дніпропетровську та іншим містам України. Доставка здійснюється популярними кур'єрськими службами. У Києві можливе самовивезення з нашого офісу на вул. Берковецька, 6А. Вся докладна інформація у розділі «Доставка».
Рейтинг інтернет-магазину Tehnos:
5 / 5 (1 оцінок)