Варильні поверхні Freggia 10 из 106

Рекомендації щодо вибору: Варильні поверхні Freggia

У сучасному житті вбудовані варильні панелі Freggia демонструють незаперечні плюси:


  • короткий дизайн;
  • ефективне використання простору;
  • збереження інтер'єрної цілісності кухні.

Одно- та багатоконфорочні. Газові та електричні. З традиційним механічним чи сучасним сенсорним керуванням, варильні поверхні Фреджа впевнено завоювали ринок. Склокерамічні та передові індукційні моделі практичні, безпечні та менш енерговитратні. Порівняно висока вартість окупиться у подальшій експлуатації. Але для них необхідно придбати спеціальний посуд.


Склокераміка зарекомендувала себе як чудове покриття і для вбудованих газових плит. Така варильна поверхня від Freggia з багаторівневою конфоркою для моментального підігріву та ріжком малої подачі газу має оптимальні технічні параметри.


Пропонований різними моделями вибір відповідає будь-якій вимогі споживача.


Чи трапляються перебої з газом? Підійдуть комбіновані зразки із змішаним типом конфорок.


Є маленька дитина? Потрібна модель із блокуванням.


Надокучив традиційний дизайн? Ультрасучасна обтічна форма склокерамічної поверхні підкреслить шляхетність обстановки.


Хочеться готувати легко та із задоволенням, набрид незручний простір кухні? Причин багато, вибір один - сучасні варильні панелі Freggia, що вбудовуються, з відповідними характеристиками.

Перша1   2   3   4   5   6   ...  Остання
Код: 85486
(1)
Купити!
7 000 грн
$172.22

Варильна поверхня • Колір: білий • Турбо-конфорка: Є • Кількість зон нагріву: 4 • Автозапалювання за допомогою ручки: Є • Ширина, мм: 598

 

Перша1   2   3   4   5   6   ...  Остання


У нашому Інтернет-магазині в широкому асортименті представлені не тільки Варильні поверхні Freggia , та інші товари за цінами від виробника. Варильні панелі вбудовані Фреджа можна порівняти за різними характеристиками, відсортувати за ціною і популярністю, почитати відгуки покупців про ту чи іншу позицію.
Сортування:
Фільтри

Добірки

Усі добірки

 

Доставка по Україні

Варильні поверхні Freggia можна купити в кредит з доставкою по Києву, Харкову, Одесі, Запоріжжю, Львову, Дніпропетровську та іншим містам України. Доставка здійснюється популярними кур'єрськими службами. У Києві можливе самовивезення з нашого офісу на вул. Берковецька, 6А. Вся докладна інформація у розділі «Доставка».
Рейтинг інтернет-магазину Tehnos:
5 / 5 (1 оцінок)