Прасувальні системи Panasonic 2 из 2

Код: 126929
Купити!
12 700 грн
$300.97

Panasonic Праска NI-GT500NTW • Праска з парогенератором NI-GT500NTW від Panasonic потужністю 2400 Вт — це ідеальне поєднання найкращих характеристик і виняткової зручності. Модель працює швидше, ніж традиційна праска з парою, завдяки своїй потужній продуктивності пари.

 

Код: 126930
Немає в наявності

Повідомте, коли з'явиться у продажу.

Panasonic Праска NI-GT200ATW • Праска з парогенератором NI-GT200ATW від Panasonic потужністю 2400 Вт — це ідеальне поєднання найкращих характеристик і виняткової зручності. Модель працює швидше, ніж традиційна праска з парою, завдяки своїй потужній продуктивності пари.

 У нашому Інтернет-магазині в широкому асортименті представлені не тільки Прасувальні системи Panasonic , та інші товари за цінами від виробника. Парогенератори Панасонік можна порівняти за різними характеристиками, відсортувати за ціною і популярністю, почитати відгуки покупців про ту чи іншу позицію.
Сортування:
Фільтри
Немає товарів

 

Доставка по Україні

Прасувальні системи Panasonic можна купити в кредит з доставкою по Києву, Харкову, Одесі, Запоріжжю, Львову, Дніпропетровську та іншим містам України. Доставка здійснюється популярними кур'єрськими службами. У Києві можливе самовивезення з нашого офісу на вул. Берковецька, 6А. Вся докладна інформація у розділі «Доставка».
Рейтинг інтернет-магазину Tehnos:
5 / 5 (1 оцінок)