Вбудована техніка

Рекомендації щодо вибору: Вбудована техніка

Забезпечити оптимальну організацію простору кухні можна лише тоді, коли всі її елементи будуть розташовані системно та ергономічно. Саме для цього використовується вбудована побутова техніка, так як вона на відміну від холодильників, що окремо стоять, електроплит становить єдине ціле з приміщенням і меблями кухні.


Сьогодні на ринку пропонується практично будь-яка техніка для кухні, яку можна вбудувати. Щоправда, вона трохи дорожча за аналогічні моделі, що окремо стоять. Але ж не можна забувати, що на відміну від неї вбудована побутова техніка повинна служити не менше, ніж кухонний гарнітур, мати зовнішній вигляд, що гармонійно поєднується з фасадом меблів і залишатися конкурентоспроможною протягом багатьох років.


Асортимент

Асортимент побутових приладів для кухні включає практично всі необхідні для домашніх господарств вбудовані пристрої:


  • морозильники, холодильники класичні, винні та Side-by-Side;
  • пароварки, кавоварки, мікрохвильові печі;
  • варочні панелі, духовки та комплекти з них;
  • пічні витяжки та подрібнювачі харчових відходів;
  • пральні машини.

Переваги

Вбудована техніка має цілу низку переваг, завдяки яким споживачі купують її замість звичайних типових моделей, що окремо стоять. Основною перевагою її використання вважається економія простору кухні, яка може досягати кількох квадратних метрів.


Також її застосування дозволяє зменшити кількість щілин та зазорів між обладнанням для кухні та її стінами та меблями. Це убезпечить від безлічі неприємностей пов'язаних збиранням, втратою дрібних предметів, потраплянням у щілини шматочків їжі, а загалом позитивно позначиться на санітарно-гігієнічній обстановці.


Другою перевагою є комплексне рішення дизайну приміщення. Будь-якою людиною, яка потрапляє до неї, якщо проект був довірений професіоналу, відчуватиметься цілісність інтер'єру та гармонія всіх його складових.


Завдяки тому, що техніка з фасаду закривається такими матеріалами, як дерево та деревноволокниста плита (МДФ) у приміщенні кухні зменшується рівень шуму від її роботи. Також додатковий захист від зовнішніх факторів позитивно впливає на її термін експлуатації. Причому пошкоджену дерев'яну або МДФ панель дешевше і простіше замінити на металевий елемент.


Правильно змонтоване вбудовуване обладнання має меншу шкідливу механічну дію вібрацією на меблі, оскільки становить з нею єдине ціле. Якщо замовляються не незалежні пристрої, а залежний комплект, полегшується керування.


Ще однією сильною стороною подібної техніки вважається те, що її конструктори йдуть на крок попереду порівняно із моделями соло. Вони розуміють, що її вища вартість має відповідати очікуванням споживачів. Тому функціональність вбудованих пристроїв завжди ширша, ніж у аналогічних приладів, що окремо стоять.


Габарити вбудованої кухонної техніки характеризуються певними стандартними параметрами, що полегшує та суттєво зменшує витрати при її встановленні. Незалежно від того, де та ким виготовлений кухонний гарнітур.


Зрештою, ще однією важливою перевагою вбудовуваного обладнання вважається гарна ергономіка приміщення кухні, в якій вона встановлена. Грамотний проект розміщення меблів з нею враховує всі особливості процесів приготування їжі, використання побутових приладів, переміщення людей тощо.


У нашому інтернет-магазині жителі Києва можуть купити будь-яку техніку, що вбудовується. Ми маємо привабливі ціни.
У нашому Інтернет-магазині в широкому асортименті представлені не тільки Вбудована техніка , та інші товари за цінами від виробника. Вбудована побутова техніка можна порівняти за різними характеристиками, відсортувати за ціною і популярністю, почитати відгуки покупців про ту чи іншу позицію.

 

Доставка по Україні

Вбудована техніка можна купити в кредит з доставкою по Києву, Харкову, Одесі, Запоріжжю, Львову, Дніпропетровську та іншим містам України. Доставка здійснюється популярними кур'єрськими службами. У Києві можливе самовивезення з нашого офісу на вул. Берковецька, 6А. Вся докладна інформація у розділі «Доставка».
Рейтинг інтернет-магазину Tehnos:
5 / 5 (1 оцінок)