Hi-Fi та Hi-End техніка

Рекомендації щодо вибору: Hi-Fi та Hi-End техніка

Типова аудіотехніка дозволяє насолодитися якісною картинкою та звичайним звуком, який не завжди співпадає з реальним звучанням на 100%. Забезпечити майже ідеальне звучання може лише така апаратура як Hi-Fi техніка. Цей термін походить від поняття High Fidelity (висока вірність). Тому така апаратура має відповідати певним стандартам, які регламентують значення наступних показників:


  • рівень шуму;
  • найбільші величини нерівномірності амплітудно-частотних характеристик;
  • показник нелінійних спотворень;
  • показник інтермодуляційних спотворень;
  • перешкоди (перехідні).

Також до цієї категорії нерідко відносять і пристрої, що відтворюють відео високої якості, наприклад відеотехніка, що відтворює відео високої роздільної здатності.


На відміну від стандартизованої звукової апаратури Hi-End техніка - це унікальні та ексклюзивні пристрої, які цінують за ідеальні показники звуку, ручне складання і класичні технології. Щоб купити подібну техніку потрібно витратити чималі гроші, тому вона має попит в основному у справжніх фанатів якісного звуку. Причому якість звучання такої апаратури визначається не лише її технічними параметрами, а й суб\'єктивними відчуттями експертів у цій сфері.


Формат Hi-End не терпить економічних компромісів при виборі комплектуючих та технології виготовлення. Вони мають бути найкращими, дорогими, щоб забезпечити ідеальне звучання. Кінцевий результат та його ціна зазвичай обмежується лише фантазією конструктора та ринковим попитом.


Якщо потрібно купити подібну якісну апаратуру, то наш інтернет-магазин допоможе це зробити за розумною ціною. Ми гарантуємо захист від підробок.
У нашому Інтернет-магазині в широкому асортименті представлені не тільки Hi-Fi та Hi-End техніка , та інші товари за цінами від виробника. аудіо техніку можна порівняти за різними характеристиками, відсортувати за ціною і популярністю, почитати відгуки покупців про ту чи іншу позицію.
Немає товарів

 

Доставка по Україні

Hi-Fi та Hi-End техніка можна купити в кредит з доставкою по Києву, Харкову, Одесі, Запоріжжю, Львову, Дніпропетровську та іншим містам України. Доставка здійснюється популярними кур'єрськими службами. У Києві можливе самовивезення з нашого офісу на вул. Берковецька, 6А. Вся докладна інформація у розділі «Доставка».
Рейтинг інтернет-магазину Tehnos:
5 / 5 (1 оцінок)