Велика побутова техніка

Рекомендації щодо вибору: Велика побутова техніка

Життя сучасної людини неможливо уявити без великопобутової техніки. Вона полегшує такі повсякденні процеси, як приготування їжі, прання та сушіння білизни, прибирання приміщень. Завдяки їй можна довго зберігати продукти, підтримувати необхідний мікроклімат у приміщеннях, користуватися гарячою чи холодною водою.


Як правило, під поняттям велика побутова техніка об\\\'єднують:


  • морозильні камери, холодильники (включаючи винні);
  • пральні та сушильні машини;
  • кухонні плити;
  • посудомийні машини;
  • поломийні машини;
  • кулери та нагрівачі води.

Морозильні камери

Вони дозволяють надовго зберігати продукти як куплені в магазині, так і зібрані з власної дачі. При активному використанні такої техніки рекомендований об\\\'єм – 50 л на особу. Випускаються вони у вигляді тумб, шаф та скринь. Можуть бути горизонтальними (шафи та тумби) та вертикальними (ларі). Їх внутрішній простір має кілька відділень, оснащуються полицями, висувними ящиками для різних типів продуктів. Розташовувати їх можна не тільки на кухні, а й на лоджії, у коридорі, коморі, там де є вільне місце, і вони не заважатимуть тим, хто проживає у квартирі.


Холодильники

Холодильники - це найгабаритніша побутова техніка, вони призначені для повсякденного зберігання продуктів, що швидко псуються. Холодильники можуть бути:


  • компактними (до 85 см заввишки);
  • азіатського типу (глибокі та широкі, до 170 см заввишки);
  • європейського типу (вузькі з морозильною камерою внизу);
  • американського типу (великі з двома дверцятами).

За типом охолодження вони можуть бути термоелектричними та компресійними. На дорогих моделях зазвичай ставлять два компресори (для холодильної та морозильної камери). Холодильники забезпечують оптимальні умови для зберігання вина: вологість, температура, захист від ультрафіолету, вентиляція, відсутність вібрації, правильне розташування пляшок з алкоголем.


Пральні та сушильні машини

Вони суттєво полегшують прання та сушіння білизни, забезпечуючи якість недоступну за ручного способу. Побутові сушильні машини бувають двох видів: сушильна шафа та машина-барабан. Сушіння в них відбувається за рахунок подачі гарячого повітря.


Пральні машини по конструкції ділять на пристрої активаторного та барабанного типу. Вони можуть бути напівавтоматичними або автоматичними. Активаторні моделі мають вертикальне завантаження, барабанні – фронтальне. За рахунок прозорого люка для переднього завантаження можна візуально контролювати процес прання. При виборі машини необхідно враховувати наступні параметри: маса білизни, витрата електроенергії, якість прання та віджиму, габарити.


Кухонні плити

Вони бувають газовими, електричними, індукційними та комбінованими. Складаються з варильної поверхні та духової шафи. Варильна поверхня може бути емальованою з пальниками або конфорками або склокерамічна (біля електричних плит). Для індукційних печей необхідний спеціальний посуд, але за ККД вони випереджають електричні та газові.


Посудомийні машини

Процес миття посуду в цьому електромеханічному пристрої складається з кількох етапів: підготовка, замочування, миття, полоскання, сушіння. Її використання дозволяє заощаджувати час, воду та домогтися чистоти, недоступної для ручного миття. Вибирати машину потрібно залежно від потреб домогосподарства: повнорозмірну, вузьку, компактну.


Побутові машини для підлоги мийки підійдуть власникам великих квартир і приватних будинків, за допомогою них можна не тільки помити, а й відполірувати підлогові покриття. Нагрівачі води необхідні там, де відсутнє стабільне централізоване гаряче водопостачання, вони бувають проточними та накопичувальними. Встановлення кулера вирішить проблему з якісною питною водою (холодною та гарячою).


Купити будь-які види великої побутової техніки у Києві можна у нашому інтернет-магазині, у нас прийнятні та привабливі ціни.
У нашому Інтернет-магазині в широкому асортименті представлені не тільки Велика побутова техніка , та інші товари за цінами від виробника. побутової техніки можна порівняти за різними характеристиками, відсортувати за ціною і популярністю, почитати відгуки покупців про ту чи іншу позицію.
Немає товарів

 

Доставка по Україні

Велика побутова техніка можна купити в кредит з доставкою по Києву, Харкову, Одесі, Запоріжжю, Львову, Дніпропетровську та іншим містам України. Доставка здійснюється популярними кур'єрськими службами. У Києві можливе самовивезення з нашого офісу на вул. Берковецька, 6А. Вся докладна інформація у розділі «Доставка».
Рейтинг інтернет-магазину Tehnos:
5 / 5 (1 оцінок)