Кліматична техніка

Рекомендації щодо вибору: Кліматична техніка

Кліматична техніка створює комфортну атмосферу у приміщенні, дозволяє не залежати від погоди. Для того, щоб підібрати в нашому інтернет-магазині правильний кондиціонер, зверніть увагу на такі параметри.


По-перше, кліматична техніка має бути достатньо потужною, щоб створювати у приміщенні необхідний клімат. Системи можуть бути різної потужності, фахівець легко підкаже вам необхідний варіант. Ви можете самі розрахувати необхідну потужність. Вона приблизно визначається з розрахунку 100 Вт на 1 м2 площі приміщення плюс ще по 100 Вт на кожну особу, яка проживає або перебуває (якщо це офіс) у кімнаті.


Наступний момент, який необхідно врахувати, це рівень шуму. Сучасну кліматичну техніку високої якості можна вішати у будь-якій житловій кімнаті, оскільки рівень шуму від них мінімальний. А ось віконний кондиціонер не підійде для приміщення, де має бути тиша.


Зате віконний кондиціонер має іншу цінну якість — він дозволяє вентилювати приміщення, додаючи потроху свіже повітря. Ну а якщо ви живете на орендованій квартирі і не домовилися з господарями про встановлення кліматичної системи, тоді вам підійде мобільний кондиціонер.
У нашому Інтернет-магазині в широкому асортименті представлені не тільки Кліматична техніка , та інші товари за цінами від виробника. кліматична техніка можна порівняти за різними характеристиками, відсортувати за ціною і популярністю, почитати відгуки покупців про ту чи іншу позицію.
Немає товарів

 

Доставка по Україні

Кліматична техніка можна купити в кредит з доставкою по Києву, Харкову, Одесі, Запоріжжю, Львову, Дніпропетровську та іншим містам України. Доставка здійснюється популярними кур'єрськими службами. У Києві можливе самовивезення з нашого офісу на вул. Берковецька, 6А. Вся докладна інформація у розділі «Доставка».
Рейтинг інтернет-магазину Tehnos:
5 / 5 (1 оцінок)