Фотоапарати 10 из 75

Рекомендації щодо вибору: Фотоапарати

Багато хто мріє про фотоапарат, але тільки дехто знає, для чого він їм потрібен. На ринку цифрового обладнання представлений широкий модельний ряд фотоапаратів, тому кожен зможе знайти пристрій для себе.
Якщо вам потрібна фотокамера для того, щоб у пам'яті залишилися світлі та важливі для вас моменти життя, з цим завданням чудово впорається звичайний цифровий фотоапарат. Якщо ви впевнені, що фотографія для вас стала більшою, ніж хобі, варто звернути увагу на дзеркальні цифрові фотоапарати. Ця техніка набагато складніша за звичайну цифрову камеру і її можливості істотно ширші.
Дзеркальні цифрові фотокамери не лише допоможуть зробити якісні знімки, а й навчать власників глибше розуміти фотографію. Враховуючи те, що налаштування потрібно виставляти самостійно, ви навчитеся через фотоапарат передавати своє бачення того, що відбувається. Така фотокамера потрібна тим, кому недостатньо просто зафіксувати потрібний момент, а важливо зробити якісну фотографію. Інтернет-магазин цифрових фотоапаратів Tehnos пропонує широкий вибір фототехніки. Тут ви знайдете професійне обладнання найвідоміших торгових марок.

Дзеркальні фотоапарати, як і цифрові дзеркальні фотоапарати - гідне дітище часу цифрових високих технологій. Сучасні фотоапарати дозволяють кожній людині відчути себе професійним фотографом екстра-класу. Перш ніж купити фотоапарат, варто визначитися з тим, що Ви хочете від нього отримати. Безсумнівно, будь-який фотограф дев'ятнадцятого і двадцятого століття, помер би від заздрощів, випробувавши в справі навіть самий «завалюючий» із сьогоднішніх цифрових фотоапаратів, але наш час висуває набагато суворіші вимоги як до можливостей автоматизації процесу фото-відеозйомки, так і якості зображення, що отримується. . Існує таке негласне правило: що більше можливостей регулювання параметрів фотозйомки, то професійнішу картинку можна отримати. Автоматичні режими дають чудову картинку, але ідеальне фото можна отримати лише за участю людини. Важливе значення має і збільшення апарату, і тип збільшення (цифровий або якісніший оптичний), а також багато інших параметрів, включаючи такий момент, як обсяг доступної для зберігання фото і відеоматеріалів пам'яті. У нашому інтернет-магазині Ви можете обрати та купити цифровий фотоапарат відмінної якості від провідних світових виробників фото-, відеотехніки. Продаж фотоапаратів за доступними цінами та доставка фотоапаратів: Київ, інші регіони України

Перша1   2   3   4   5   6   ...  Остання
Код: 128717
Купити!
3 753 грн
$91.21

Fujifilm Фотокамера миттєвого друку INSTAX Mini 12 BLUE • INSTAX Mini 12 - це камера миттєвого друку, яка робить неможливе! Усього за 5 секунд - і потрібний кадр буде у руках. INSTAX Mini 12 має дуже просте керування, щоб могти зосередитись на моменті. Даруйте рідним та друзям фотографії, які залишаться на згадку про найдорожчі спільні моменти.

 

Код: 128718
Купити!
3 753 грн
$91.21

Fujifilm Фотокамера миттєвого друку INSTAX Mini 12 PINK • INSTAX Mini 12 - це камера миттєвого друку, яка робить неможливе! Усього за 5 секунд - і потрібний кадр буде у руках. INSTAX Mini 12 має дуже просте керування, щоб могти зосередитись на моменті. Даруйте рідним та друзям фотографії, які залишаться на згадку про найдорожчі спільні моменти.

 

Код: 128719
Купити!
3 753 грн
$91.21

Fujifilm Фотокамера миттєвого друку INSTAX Mini 12 GREEN • INSTAX Mini 12 - це камера миттєвого друку, яка робить неможливе! Усього за 5 секунд - і потрібний кадр буде у руках. INSTAX Mini 12 має дуже просте керування, щоб могти зосередитись на моменті. Даруйте рідним та друзям фотографії, які залишаться на згадку про найдорожчі спільні моменти.

 

Код: 128720
Купити!
3 753 грн
$91.21

Fujifilm Фотокамера миттєвого друку INSTAX Mini 12 WHITE • INSTAX Mini 12 - це камера миттєвого друку, яка робить неможливе! Усього за 5 секунд - і потрібний кадр буде у руках. INSTAX Mini 12 має дуже просте керування, щоб могти зосередитись на моменті. Даруйте рідним та друзям фотографії, які залишаться на згадку про найдорожчі спільні моменти.

 

Код: 128721
Купити!
3 753 грн
$91.21

Fujifilm Фотокамера миттєвого друку INSTAX Mini 12 PURPLE • INSTAX Mini 12 - це камера миттєвого друку, яка робить неможливе! Усього за 5 секунд - і потрібний кадр буде у руках. INSTAX Mini 12 має дуже просте керування, щоб могти зосередитись на моменті. Даруйте рідним та друзям фотографії, які залишаться на згадку про найдорожчі спільні моменти.

 

Код: 128714
Купити!
5 306 грн
$128.96

Fujifilm Фотокамера миттєвого друку INSTAX SQ1 TERRACOTTA ORANGE • Створений, щоб привернути увагу, SQUARE SQ1 поєднує в собі простоту завдяки функціям і дизайну, щоб без зусиль створювати атмосферні квадратні фотографії, які дають більше того, що ви хочете в кожному знімку. Більше веселощів. Більше друзів. Більший потенціал.

 

Код: 128715
Купити!
5 306 грн
$128.96

Fujifilm Фотокамера миттєвого друку INSTAX SQ 1 GLACIER BLUE • Створений, щоб привернути увагу, SQUARE SQ1 поєднує в собі простоту завдяки функціям і дизайну, щоб без зусиль створювати атмосферні квадратні фотографії, які дають більше того, що ви хочете в кожному знімку. Більше веселощів. Більше друзів. Більший потенціал.

 

Код: 128676
Купити!
5 450 грн
$132.45

Fujifilm Фотокамера моментального друку INSTAX SQ 1 CHALK WHITE • Створений, щоб привернути увагу, SQUARE SQ1 поєднує в собі простоту завдяки функціям і дизайну, щоб без зусиль створювати атмосферні квадратні фотографії, які дають більше того, що ви хочете в кожному знімку. Більше веселощів. Більше друзів. Більший потенціал.

 

Код: 128216
Купити!
5 951 грн
$144.62

Портативна камера-принтер ZOEMINI S2 ZV223 Rose Gold • Ця кишенькова 8-мегапіксельна камера-принтер допоможе зробити ваші найкращі знімки. Кільцевий спалах для ефектних селфі, дистанційне керування затвором зі смартфону за допомогою програми Canon Mini Print та можливість миттєвого друку знімків-наліпок перетворюють цю модель на ідеальний гаджет для фанатів фотозйомки.

 

Код: 128218
Купити!
5 951 грн
$144.62

Портативна камера-принтер ZOEMINI S2 ZV223 Green • Ця кишенькова 8-мегапіксельна камера-принтер допоможе зробити ваші найкращі знімки. Кільцевий спалах для ефектних селфі, дистанційне керування затвором зі смартфону за допомогою програми Canon Mini Print та можливість миттєвого друку знімків-наліпок перетворюють цю модель на ідеальний гаджет для фанатів фотозйомки.

 

Перша1   2   3   4   5   6   ...  Остання


У нашому Інтернет-магазині в широкому асортименті представлені не тільки Фотоапарати , та інші товари за цінами від виробника. Фотокамери можна порівняти за різними характеристиками, відсортувати за ціною і популярністю, почитати відгуки покупців про ту чи іншу позицію.
Сортування:
Фільтри
Немає товарів

 

Доставка по Україні

Фотоапарати можна купити в кредит з доставкою по Києву, Харкову, Одесі, Запоріжжю, Львову, Дніпропетровську та іншим містам України. Доставка здійснюється популярними кур'єрськими службами. У Києві можливе самовивезення з нашого офісу на вул. Берковецька, 6А. Вся докладна інформація у розділі «Доставка».
Рейтинг інтернет-магазину Tehnos:
5 / 5 (1 оцінок)