Блендери 10 из 615

Рекомендації щодо вибору: Блендери

Якщо у вас немає зайвого місця на кухні, але ви любите готувати, дивувати сім'ю кулінарними експериментами і віддаєте перевагу домашньому магазинному, то купити Блендери - відмінний вихід зі становища. За великим рахунком блендер – це міні кухонний комбайн, тільки компактніший і трохи менш потужний. У ньому так само легко та швидко можна приготувати:

 • Креми, коктейлі, збити вершки
 • Пюре з овочів та фруктів
 • Фарші та паштети
 • Тісто
 • Подрібнити тверді інгредієнти

За своїми характеристиками блендери бувають:

 • Стаціонарні та занурювальні
 • Потужні та малопотужні
 • З деталями із пластику, металу, скла
 • Мініатюрні та об'ємні

Стаціонарний блендер є ємністю на ніжках, відмінно справляється з рідкими інгредієнтами. Він підійде тим, кого дратує тримати в руках цей прилад.

Занурювальні блендери виконані у вигляді корпусу з ножами, який для роботи потрібно занурити в ємність. Найчастіше господині зупиняються саме на такому варіанті, оскільки він має низку переваг:

 • Легок і компактний
 • Універсальний та функціональний
 • Ціна на Блендери у Києві цієї категорії значно нижча, ніж на стаціонарні.

Якщо говорити про потужність, то вона може коливатися в межах від 100 до 700-800 ватів і впливати на швидкість роботи та різноманітність можливостей – чим потужніший блендер, тим серйозніші завдання йому під силу.

Якщо вас цікавить тільки робота з рідинами, можете заощадити та придбати найдешевший варіант 200-300 ватний блендер. Якщо ви хочете не тільки змішувати, а й різати, молоть, дрібнити інгредієнти малої та середньої твердості, вибирайте техніку з потужністю 0,4-0,5 кВт. Якщо вам часто доводиться дрібнити тверді продукти (горіхи, лід), то придивіться до моделей з потужністю від 0,6 кВт.


Звичайно ж, чим потужніший блендер, тим він дорожчий, але повірте, краще один раз трохи переплатити та отримати універсальну модель, ніж купити дешевше, і надалі жодного разу не використовувати.

Обсяг ви повинні вибирати виходячи зі своїх переваг і завдань – чим більше сім'я, тим більше має бути чаша для блендера, оптимальним вважається розмір 1 літр.

Матеріали, з яких зроблена ця техніка, так само відіграють свою роль у ціноутворенні – пластик дешевший за метал і скло, але не завжди гірший – якщо ви не збираєтеся готувати добу безперервно, то такий варіант цілком прийнятний.

Наш магазин пропонує вам Блендери купити в Києві за найприйнятнішою ціною за високої якості та відмінного обслуговування. Повір'я, пропозицій краще просто нема!

Перша1   2   3   4   5   6   ...  Остання
Перша1   2   3   4   5   6   ...  Остання


У нашому Інтернет-магазині в широкому асортименті представлені не тільки Блендери , та інші товари за цінами від виробника. Блендери можна порівняти за різними характеристиками, відсортувати за ціною і популярністю, почитати відгуки покупців про ту чи іншу позицію.
Сортування:
Фільтри
Немає товарів

 

Доставка по Україні

Блендери можна купити в кредит з доставкою по Києву, Харкову, Одесі, Запоріжжю, Львову, Дніпропетровську та іншим містам України. Доставка здійснюється популярними кур'єрськими службами. У Києві можливе самовивезення з нашого офісу на вул. Берковецька, 6А. Вся докладна інформація у розділі «Доставка».
Рейтинг інтернет-магазину Tehnos:
5 / 5 (1 оцінок)