Машинки для підстригання волосся 10 из 149

Рекомендації щодо вибору: Машинки для підстригання волосся

Хочеш зробити щось добре, зроби це сам – говорить народна мудрість. Це стосується й стрижки рідних та близьких. Мати власного домашнього перукаря просто чудово, оскільки ваші зачіски завжди будуть ідеальними, волосся – доглянуте, а сімейний бюджет від цього не постраждає. Особливо необхідно купити Машинки для стрижки сім'ям, у яких є маленькі дітки, оскільки мама, знаючи свого малюка, підгадає момент для стрижки, зацікавить малюка, підбере потрібні слова для того, щоб забезпечити максимальний спокій дитини. Подібну покупку схвалить і тато – для нього це буде можливість не тільки стежити за шевелюрою, але й доглядати бороду та вуса (якщо такі є) – за допомогою тримера ваша борідка буде чудовою.

Ціна на Машинки для стрижки в Києві невелика, вона окупиться буквально за кілька місяців, а якщо ви ще й освоїте майстерність стрижки різними по довжині насадками, то вашими клієнтами цілком можуть стати панночки з короткими стрижками.

Машинки для стрижки купити у Києві можна і тим, хто вирішив побудувати свій невеликий бізнес на обслуговуванні знайомих та сусідів – постійний заробіток вам гарантовано.

Щоб вибрати прилад правильно, вам необхідно прикинути, які параметри мають бути у вашого апарату.


Характеристики машинок

Серед основних параметрів, на які звертають увагу при купівлі, є:

  • Тип. Розрізняють роторні та вібраційні машинки. Перші – потужні, професійні моделі, здатні витримувати великі навантаження та додаткові переваги. Вібраційні – дешеві, легкі, зручні машинки для домашнього використання.
  • Призначення. Ви можете зустріти універсальні машинки, тримери для догляду за бородою, вусами, прилади для прибирання волосся у вухах і носі, спеціальні набори для стрижки, що включають всі перераховані вище апарати.
  • Харчування. Машинки для стрижки можуть запитуватись від розетки (мережі) або від акумулятора. Існують моделі, де тип живлення комбінований – це найкращий вибір, особливо якщо ви вибираєте професійну чи напівпрофесійну техніку.
  • Особливості лез. Обов'язково запитайте продавця, наскільки якісні леза в цьому апараті, чи можуть вони самозаточуватися, знімні чи ні. Всі ці нюанси впливають як на вартість апарату, так і на роботу.
  • Додаткові параметри. Для забезпечення максимального спектру дії довжина стрижки має регулюватися, непогано, якщо в приладі поєднується 2 види регулювання – наявність поворотного регулятора та знімні насадки різної довжини. Якщо ви вибираєте мережеву машинку, обов'язково дізнайтеся, скільки сантиметрів провід – що він довший, тим зручніше працювати. Непогано, коли машинку можна мити під струменем води – обов'язково спитайте про це у консультанта.

Хочете купити найкраще за найкращою ціною – заходьте до Техносу, тут вас обслужать по-королівськи!

Перша1   2   3   4   5   6   ...  Остання
Код: 110857
Перша1   2   3   4   5   6   ...  Остання


У нашому Інтернет-магазині в широкому асортименті представлені не тільки Машинки для підстригання волосся , та інші товари за цінами від виробника. Машинки для стрижки можна порівняти за різними характеристиками, відсортувати за ціною і популярністю, почитати відгуки покупців про ту чи іншу позицію.
Сортування:
Фільтри
Немає товарів

 

Доставка по Україні

Машинки для підстригання волосся можна купити в кредит з доставкою по Києву, Харкову, Одесі, Запоріжжю, Львову, Дніпропетровську та іншим містам України. Доставка здійснюється популярними кур'єрськими службами. У Києві можливе самовивезення з нашого офісу на вул. Берковецька, 6А. Вся докладна інформація у розділі «Доставка».
Рейтинг інтернет-магазину Tehnos:
5 / 5 (1 оцінок)