Станції насосні 0 из 0

Рекомендації щодо вибору: Станції насосні

Для організації систем водопроводу в приватних та дачних будинках застосовуються насосні станції, що складаються з поверхневого насоса та ємності-гідроакумулятора. При відкритті в будинку крана вода починає витрачатися з гідроакумулятора і після падіння тиску до певного рівня вмикається насос. Якщо кран перекривається, тиск у системі підвищується, і насос вимикається. Показники тиску включення та відключення насоса – регульовані параметри. Використання поверхневих насосів можливе на відстані до рівня води в колодязі або свердловині не більше 8 метрів. Якщо вода знаходиться глибше, необхідно скористатися іншим видом насосів – занурювальним або ежекторним. Купити насосні станції ви можете у нашому Інтернет-магазині.

Технічні характеристики насосних станцій.

Щоб вибрати відповідну насосну станцію, необхідно уявляти, які технічні характеристики насосних станцій впливають на їх експлуатацію. 1. Відстань від поверхні води до насосної станції. Це гранична величина, з якої насос даної конструкції здатний підняти воду. При цьому необхідно враховувати, що 10 метрів горизонтальної труби відповідають 1 метр вертикальної, тому, якщо глибина до води становить, наприклад, 5 метрів, а насосна станція розташована в будинку за 20 метрів від свердловини, то загальна відстань складе 5 + 20/10 = 7 метрів, що при максимальній висоті підйому 8м (вказана в документації) цілком допустимо. Цей параметр для всіх насосів однаковий і вимагає встановлення максимальної станції близько до криниці. 2. Натиск води (Н). Це – відстань у метрах, на яку може подати воду насосна станція (на виході із насоса). Якщо натиск, наприклад, дорівнює 12 метрам, то вода може бути подана або на 13 метрів нагору, або на 130 метрів по горизонталі (реально треба враховувати 10-15 метрів у запас). 3. Витрата води (Q). Це показник насоса, його здатність подавати певну кількість води на годину. Для кожної точки роздачі води (кран, душ) достатньо 900 літрів на годину, тому якщо станція здатна видати 3 м3/година, то в будинку можна буде одночасно користуватися трьома кранами одночасно, або двома, плюс полив городу. 4. Об'єм гідроакумулятора. Чим більше споживання води, тим більший обсяг гідроакумулюючого бака знадобиться. Для сім'ї з 2-3 осіб достатньо 50-літрового бака, якщо сім'я більша, краще використовувати 100-літровий.

Виробники насосних станцій

У нашому магазині представлені насосні станції відомих виробників Sturm, AL-KO, Gardena. Ціна насосні станції залежить від виробника та як правило, висока вартість говорить про високу надійність. Щоб остаточно зробити вибір, перегляньте обговорення про насосні станціїУ нашому Інтернет-магазині в широкому асортименті представлені не тільки Станції насосні , та інші товари за цінами від виробника. Станції насосні можна порівняти за різними характеристиками, відсортувати за ціною і популярністю, почитати відгуки покупців про ту чи іншу позицію.
Сортування:
Фільтри
Немає товарів

 

Доставка по Україні

Станції насосні можна купити в кредит з доставкою по Києву, Харкову, Одесі, Запоріжжю, Львову, Дніпропетровську та іншим містам України. Доставка здійснюється популярними кур'єрськими службами. У Києві можливе самовивезення з нашого офісу на вул. Берковецька, 6А. Вся докладна інформація у розділі «Доставка».
Рейтинг інтернет-магазину Tehnos:
5 / 5 (1 оцінок)