Змішувачі гранітні 10 из 959

Рекомендації щодо вибору: Змішувачі гранітні

Ефектні гранітні змішувачі під колір мийки або стільниці - статусний атрибут, данина моді? Та і не тільки. Це раціональний стиль життя, в якому будь-який елемент інтер'єру не просто гарний, а й гранично функціональний.


Елегантна практичність

Інноваційне напилення з полімерної смоли та гранітної крихти імітує поверхню натурального каменю та зберігає всі його властивості:


  • стійкість до зовнішнього впливу, хімічного чи фізичного;
  • довговічність;
  • природну красу.

Зазвичай гранітний змішувач підбирають до мийки. Але може виконувати функції самостійного яскравого елемента. Матовий темний змішувач, стилізований під ретро, ​​бездоганно виглядає у світлому інтер'єрі. Поєднання гранітної поверхні з хромованою – ідеальний хай-тек.


Як вибрати змішувач із граніту?

Сьогодні купити кухонний гранітний змішувач, ціна на який буде прийнятною, дуже просто. Ми пропонуємо широкий модельний ряд. У пріоритеті одноважільні моделі найбільш зручні для швидкого регулювання температури. Але, крім візуальних переваг, необхідно врахувати технічні параметри виробу:


  • тип виливу, його висоту, кут повороту;
  • наявність висувного виливу;
  • комплектація душем, що окремо монтується.

Ці основні характеристики гарантують покупку зручного, придатного до миття змішувача.


Сьогодні змішувачі з граніту завойовують увагу споживача, який вибирає якість, тривалу, не обтяжену ремонтами експлуатацію та бездоганний зовнішній вигляд.

Перша1   2   3   4   5   6   ...  Остання
Код: 101752
(1)
Купити!
6 911 грн
5 005 грн
$120.9
Знижка на змішувач Schock

Гранітний змішувач без висувного виливу.
• Висота виливу: 12.6 см
• Довжина: 19,5 см
• Кут повороту: 360 гр.
• Функціональність: без висувного виливу

 

Перша1   2   3   4   5   6   ...  Остання


У нашому Інтернет-магазині в широкому асортименті представлені не тільки Змішувачі гранітні , та інші товари за цінами від виробника. Змішувачі гранітні можна порівняти за різними характеристиками, відсортувати за ціною і популярністю, почитати відгуки покупців про ту чи іншу позицію.
Сортування:
Фільтри

 

Доставка по Україні

Змішувачі гранітні можна купити в кредит з доставкою по Києву, Харкову, Одесі, Запоріжжю, Львову, Дніпропетровську та іншим містам України. Доставка здійснюється популярними кур'єрськими службами. У Києві можливе самовивезення з нашого офісу на вул. Берковецька, 6А. Вся докладна інформація у розділі «Доставка».
Рейтинг інтернет-магазину Tehnos:
5 / 5 (1 оцінок)