0 из 0

#select-recomendations:

Коли на вулиці стоїть нестерпна спека, будь-який відпочинок перетворюється на справжнє випробування. Про роботу ж і згадувати не хочеться. Неможливо вести розумову діяльність за температури за тридцять. Але вихід є – можна купити кондиціонер. Це чудове рішення, яке дозволить з комфортом провести вихідні будинки за переглядом улюбленого серіалу чи футбольного матчу. Робота ж в офісі перетвориться на справжнє задоволення у приміщенні з ідеальною температурою.

У нашому магазині представлені найкращі кондиціонери у Києві. Величезний вибір дозволить підібрати оптимальне обладнання для будь-яких цілей. У нас можна знайти продукцію таких брендів, як Samsung, LG, Olmo , Cooper & Hunter та багатьох інших. Мало того, для зручності клієнтів є спеціальні фільтри, які дозволять за кілька хвилин підібрати оптимальний варіант. Якщо ж говорити про ціни на кондиціонери, ми намагаємося працювати тільки з безпосередніми виробниками без посередників. Завдяки цьому вдається суттєво зменшити вартість.


Технологія вибору

При виборі товару необхідно врахувати метраж приміщення, а також кількість кімнат. Наприклад, перед тим як купити кондиціонер, потрібно подумати, скільки саме апаратів необхідно для створення потрібного температурного режиму? Якщо є лише одна кімната, то завдання значно спрощується. Але при встановленні обладнання в кафе, ресторан, бар, де є два-три зали, можна подумати про мультиспліт-систему. Головною перевагою останньої є наявність одного зовнішнього блоку та кількох внутрішніх, максимальна кількість чотири. В результаті ви отримуєте економію коштів, а також естетичний вигляд зовні, що позитивно впливає на залучення клієнтів.

Якщо ви відчуваєте дефіцит коштів, але при цьому вам необхідно встановити охолодження відразу в декількох приміщеннях. Ми можемо запропонувати мобільні апарати. Їх легко переносити з кімнати до кімнати, отримуючи потрібну температуру там, де це необхідно. Мало того, характеристики кондиціонерів повністю відповідають усім національним та міжнародним стандартам якості.

На окрему згадку заслуговують віконні апарати. Головна їхня перевага криється в низькій вартості, а також швидкому монтажі. При необхідності та певних навичках клієнт здатний самостійно здійснити встановлення. Ціна на такі кондиціонери в інтернет магазині зазвичай на 15-20 відсотків нижча, ніж у стаціонарному торговому залі. Щоправда, варто відзначити деякі недоліки порівняно зі спліт-системами. По-перше, це більш високий рівень шуму, по-друге, неестетичний зовнішній вигляд, який може бути не до вподоби любителям вишуканого дизайну.

Повертаючись до спліт-систем, варто трохи детальніше розповісти про причини їхньої популярності. Вся справа у конструкції. За фактом, це два блоки, які з'єднуються один з одним за допомогою комунікацій. Завдяки тому, що двигун знаходиться зовні, зменшується рівень шуму. Та й зовнішній вигляд значно кращий, адже розмір внутрішнього блоку може бути мінімальним. Для нашого магазину продаж кондиціонерів в Україні — це насамперед можливість нести комфорт та затишок у кожен будинок та офіс. Тому доставка та оплата здійснюється точно в строк, щоб кожен клієнт міг на собі відчути зручність нашого сервісу.


Що потрібно зробити для того, щоб відчути прохолоду?

Для того, щоб придбати кондиціонери в Києві не потрібно витрачати час у пошуках. Достатньо зайти до нас на сайт та купити той апарат, що повністю задовольняє усі ваші потреби. За потреби можна скористатися підказками консультанта. Оплата здійснюється за готівковим та безготівковим розрахунком.#other-product-1 , #other-product-2-1 #other-product-5
#sort:
#filters
#no-products

 

#delivery-ukraine

#other-product-4 «#delivery».
#shop-raiting Tehnos:
5 / 5 (1 #ratings)