0 из 0

#select-recomendations:

Холодильники є одним із предметів першої необхідності у квартирі кожної людини. Вони призначені для охолодження продуктів харчування, що швидко псуються, які зберігають свої властивості тільки при зниженій температурі. До вибору цієї побутової техніки варто підходити дуже ретельно, тому що від її роботи залежить якість сімейного харчування. Купити холодильник у Києві, Москві чи іншій столиці будь-якої країни зараз досить просто, а от як його вибирати знають не всі. Ця стаття допоможе вам розібратися в варіантах, що пропонуються на ринку, і зрозуміти деякі невідомі символи в описах.


Розмір рефрижератора

Він повинен залежати від кількості членів сім'ї, необхідний обсяг легко можна розрахувати самостійно:


 • для однієї-двох осіб вистачить 250 літрів об'єму;
 • на трьох-чотирьох буде цілком достатньо 350 літрів;
 • якщо людей п'ятеро чи більше, то потрібно брати холодильник з об'ємом від 450 до 850;

Габарити холодильника підбирайте відповідно до вільного простору квартири. Вимірювання місця, де буде стояти рефрижератор, не забудьте провести заздалегідь. Багато людей спочатку купують техніку, а потім не знають, куди її поставити. Варто звернути увагу і на висоту агрегату, оскільки якщо хтось із членів вашої родини має низький зріст, то не потрібно купувати дуже високий холодильник.


Кількість секцій

Як правило, бувають одно-, дво- та трикамерні холодильники:


 1. Однокамерні холодильники мають невеликі розміри, холодильного відділення та досить маленьку морозилку.
 2. Двокамерні холодильники відрізняються тим, що морозильний та холодильний відсіки розташовуються за різними дверцятами. Варто зазначити, що морозильна секція таких моделей значно місткіша.
 3. Як правило, агрегат третього типу - це холодильник з великою морозильною камерою. Також там присутня камера спеціально для зберігання зелені та свіжих овочів та фруктів. У такому відсіку ці продукти краще зберігають свої смакові якості.

Останній час на ринку з'явилися пропозиції багатокамерних холодильників. Вони мають кілька додаткових секцій, що виконують різноманітні функції.


Існує три основні варіанти компонування холодильників:


 1. "Американська", її ще називають side-by-side. При подібному компонуванні холодильне та морозильне відділення агрегату розташовуються паралельно по всій висоті пристрою зверху до низу. Об'єм такого холодильника, як правило, становить 700 або більше літрів. Зазвичай європейці замовляють подібні рефрижератори у компаній-виробників із Америки.
 2. "Європейське" компонування відрізняється тим, що морозильна камера розташовується знизу, а холодильна знаходиться нагорі. Такі моделі користуються найбільшою популярністю.
 3. "Азіатське" компонування холодильника передбачає невелику морозильну камеру, яка розташована над холодильною.

Система охолодження

Був час, коли господаркам доводилося розморожувати холодильники вручну, займав це практично цілий день. Наразі з'явилися сучасні холодильники, які мають систему Non Frost, вона дозволяє розморожувати холодильник автоматично. Ціни на такі моделі зазвичай значно вищі, але ж зручність перевищує гроші.


Споживання енергії

Існує кілька класів рефрижераторів залежно від необхідної для роботи електроенергії. Нижче наведено позначення, які вказуються на цінниках.


 • G - такі холодильники вимагають найбільше електрики;
 • А+ - витрата даних моделей значно зменшена;
 • А++ - найекономніший варіант.

Вартість останніх, як правило, більша, ніж у інших, але їх використання дозволить надалі заощадити на рахунках за електрику.


Звичайно, не варто забувати і про зовнішній вигляд вашого холодильника. Не забувайте, що він має гарно вписатися в інтер'єр вашої квартири.
#other-product-1 , #other-product-2-1 #other-product-5
#sort:
#filters

#collections

#all-collections
#no-products

 

#delivery-ukraine

#other-product-4 «#delivery».
#shop-raiting Tehnos:
5 / 5 (1 #ratings)