0 из 0

#select-recomendations:

Якщо попросити кожного з нас уявити ідеальну сім'ю, то, як правило, на думку спливає картинка, де є тато, мама, дітки, ну і, звичайно, сімейний стіл зі свіжою випічкою та ароматними стравами, які завжди асоціюються з теплим сімейним вогнищем. Саме тому домінуючу роль у створенні домашнього затишку відіграють кухонні плити.
Якщо ваш будинок підключений до магістрального газу, вам буде зручніше купити газову плиту. Багато хто з них оснащений безпечною системою газ-контролю, з якою подача газу одразу перекривається у разі згасання вогню. Практично всі сьогоднішні газові плити мають електропідсвічування духовки та електрозапалювання, а це дасть вам багато задоволення, особливо в момент наявності тільки поламаної запальнички або порожньої сірникової коробки.
У порівнянні з електроплитами, швидкість нагрівання конфорок у газовій плиті набагато вища. З іншого боку, сьогодні є елетричні плити, які нічим не поступаються газовим за цією характеристикою, але й ціни на них вищі, ніж середньостатистичну електроплиту. Електричні конфорки є інерційними, тобто нагріваються протягом деякого часу, тоді як газові починають гріти миттєво. Сучасна газова плита оснащена нагрівачами різних розмірів, тому кожна каструля знайде своє місце. Останнім часом випускається багато газових плит з однією електричною конфоркою, що буде ідеальним варіантом для будинку без центрального газопостачання. Якщо говорити про серце газової плити, про духовку, то на сьогодні майже всі вони мають термометр, решітки-підставки, а також багато хто має гриль та спеціальний рожен для створення м'ясних кулінарних шедеврів. До того ж, нові моделі оснащені окремими гратами для кожної конфорки, що спрощує процес миття плити.
Якщо ваш будинок не підключений до центрального газопостачання, то найкращим варіантом буде купити електроплиту, до того ж, вона безпечніша за газову, а в процесі її роботи не спалюється цінний для людини кисень і не виділяється вуглекислий газ. Хоча електричні конфорки нагріваються досить повільно, але й холонуть вони не швидко, що зменшує кількість використаних ресурсів.
Сильною перевагою даного типу плити є гнучкіша система температурних режимів. У духовках електроплитки страви запікаються набагато рівномірніше, ніж у духовках газових плит, та й функціональних можливостей у них більше. Ви можете без обмежень створювати смачні страви - бісквіти ніколи не впадуть, шкірка птиці стане дуже смачною і привабливою, пиріжки підпекуться з усіх боків поступово, а їх дно при цьому не підгорить. На жаль, і електроплита має свої особливості. Перше, що не дуже часто, але все ж таки трапляється – для готування потрібно використовувати тільки спеціальний посуд. Друге – є небезпека отримати удар струмом у разі несправності електроплити. Таким чином, будь-яка електрична плита з металевим корпусом вимагає заземлення, що є обов'язковим правилом у процесі її встановлення. Третя особливість – найчастіше для плити нової моделі потрібна розетка, розрахована на великий струм, і спеціальна електрична проводка, до того ж електрика завжди була дорожчим за енергоресурс, ніж газ.
Отже, підбиваючи підсумки, слід зауважити, що кожен вид кухонних плит має свої особливості, тому кінцевий вибір стоїть лише за вами. Подумайте, що вам підходить найбільше, і звертайтеся до нашого магазину, що знаходиться в Києві.#other-product-1 , #other-product-2-1 #other-product-5
#sort:
#filters
#no-products

 

#delivery-ukraine

#other-product-4 «#delivery».
#shop-raiting Tehnos:
5 / 5 (1 #ratings)