Огляд витяжки Siemens LC91BA582

Вбудована техніка

На сучасній кухні витяжка займає одне із головних місць, особливо цє актуально для невеликих помешкань. Побутова техніка повинна відповідати простим вимогам - не займати багато міста, працювати тихо, енергоефективно і максимально практично. Важливо, щоб у пристрої був низький рівень шуму. Крім того, встановлення витяжки має бути простим. 
Основне завдання кухонної витяжки - ефективне очищення повітря від зайвих домішок у вигляді кіптяви, диму і частинок жиру. Вона не тільки містить повітря в чистоті але й перешкоджає поширенню неприємних запахів, а також вберігає кухонні меблі від неестетичного нальоту.
Німецька кухонна витяжка Siemens LC91BA582 цє не тільки зручний функціонал, але й окраса для кухні. 
Модель виповнена з з чорного скла і міцної нержавіючої сталі в колірному виконанні "метал", і наділена габаритами 114х90х50 см при ширині вбудовування 90 см.нержавіюча поверхня приладу має захисне покриття від відбитків пальців "Antifinger", з зручним відведенням повітря по краях. 
Клас энергоспоживання - А, дозволяє максимально зекономити на комунальних витратахвитратах. Жировловлюючий фільтр легко знімається і його можно визита навіть у посудомийній машині, спеціальний індикатор на фільтрі під скаже коли саме це треба робити. 
Німецька кухонна витяжка Siemens LC91BA582 має зручну сенсорну панель touchControl c 7-сегментним дисплеєм, на якому відображаються вибрані налаштування і рівень потужності. За рахунок автоматичного режиму Clean Air витяжка може працювати автономно, вмикаючись раз у годину да 10 хвилин. Наявність сенсору контролю забрудненості повітря Air Quality Sensor сам активує роботу витяжки у разі зміни у складу повітрі - при підвищеній вологості або забрудненості. 
Система легкого монтажу EASy дозволить вам без труднощів самостійно встановити витяжку.

5 stars - based on 1 reviews
review - by , April 1, 2014
5 5stars

Доставка по Україні

Техніку для дому та аксесуари до неї можна замовити з доставкою по Києву, Харкову, Одесі, Запоріжжю, Львову, Дніпропетровську та інших міст України. Доставка здійснюється популярними кур'єрськими службами. У Києві можливе самовивезення з нашого офісу на вул. Берковецька, 6А. Вся докладна інформація у розділі «Доставка».