Холодильник Ardo CO 2610 SH

Коментар: Проработал 5ть лет, пришлось покупать новый, но уже ни Ардо. Потрескала всередине задняя стенка, проржавели трубки. Ремонт до 1000грн.
Холодильник Ardo CO 2610 SH
28.04.2011
Відповідей: 0 / Коментувати відгук
Коментар: Нормальный холодильник, щелчки начинаються как и у всех ардо через месяца через два, в сервис центре говорят что идет усадка теплоизоляции, и через полтора года прекратятся. Но судя по отзывам клацают даже либхеры. По шуму более менее тихий но так на вскидку не 38 а все таки 40.
Холодильник Ardo CO 2610 SH
08.06.2010
Відповідей: 0 / Коментувати відгук
Коментар: Купили этот холодильник, а он шумит, когда работает. И этот шум немонотонный, а какое-то периодическое хрюканье, шипенье. Очень расстроились. Ведь взяли не на 1 год.
Холодильник Ardo CO 2610 SH
20.05.2009
Відповідей: 0 / Коментувати відгук

Додати свій відгук


Оцініть товар

 

У нашому Інтернет-магазині в широкому асортименті представлені не тільки Ardo CO 2610 SH, але й інші Холодильники за цінами від виробника, які можна порівняти за різними характеристиками, відсортувати за ціною та популярністю, почитати відгуки покупців про ту чи іншу позицію.

Доставка по Україні

Холодильник Ardo CO 2610 SH можна купити в кредит з доставкою по Києву, Харкову, Одесі, Запоріжжю, Львову, Дніпропетровську та іншим містам України. Доставка здійснюється популярними кур'єрськими службами. У Києві можливе самовивезення з нашого офісу на вул. Берковецька, 6А. Вся докладна інформація у розділі «Доставка».

Виробники холодильники:

Інші моделі холодильники Ardo: