Телевізор BBK LED-1951SI

Коментар: Хороший телик. Купил 2 недели назад, яркий, четкий. меню понятное и русское, зачем-то сделаны два варианта регулировки громкости звука, немного неудобно. ДВД читает все диски, хотя некоторые из них более классный дом.кинотеатр Самсунг не признает, читает видео и аудио с флешки, единственное, если смотреть на него под углом снизу (когда он висит на стене на кронштейне) экран воспринимается сильно неярким, приходится наклонять вперёд экран. Флешку видит только при любом вставленном диске, но об этом предупредили заранее, а так ТВ хороший, тьфу-тьфу!!!
Телевізор BBK LED-1951SI
29.03.2011
Відповідей: 0 / Коментувати відгук

Додати свій відгук


Оцініть товар

 

У нашому Інтернет-магазині в широкому асортименті представлені не тільки BBK LED-1951SI, але й інші Телевізори за цінами від виробника, які можна порівняти за різними характеристиками, відсортувати за ціною та популярністю, почитати відгуки покупців про ту чи іншу позицію.

Доставка по Україні

Телевізор BBK LED-1951SI можна купити в кредит з доставкою по Києву, Харкову, Одесі, Запоріжжю, Львову, Дніпропетровську та іншим містам України. Доставка здійснюється популярними кур'єрськими службами. У Києві можливе самовивезення з нашого офісу на вул. Берковецька, 6А. Вся докладна інформація у розділі «Доставка».

Виробники телевізорів:

Інші моделі телевізорів BBK: